Dřiv jsem měl partu, byli to sourozenci a já jsem se s nima prostě začal bavit a po nějaký době jsme byli nejlepší kamarádi a nerozlučný a já se pak zamiloval do ségry mých kamarádů a jim to naštěstí nevadilo ale jejich táta mě nesnášel a chtěl se mě vždycky zbavit a dělal všechno proto abych s ní už nebyl a tak ji zabil
PeopleSTAR (0 hodnocení)